Altin orumcek 2012 basvurulari

Uncategorized
Altın örümcek web sitesi yarışma başvuruları sona erdi

Yıllardır yapılan ve her geçen gün daha da büyük bir ilgi çeken Altın Örümcek yarışmasının 2012 finaline başvuru sürecinin son erdiği açıklandı. Bu yıl Sosyal Medya kategorisi ise ilk defa yarışma kapsamına alındı.İşte konuyla ilgili olarak altın örümcek kurumsal siteden yapılan açıklama:
Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde başvuru süresi sona erdi.  34 kategoride 2011 yılının en iyi web siteleri ve internet teknolojileri alanındaki projelerin Altın Örümcek sahibi olmak için değerlendirildiği süreçte söz sırası bağımsız jüride.

10. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde en fazla başvuru yapılan beş kategori sırasıyla  Kurumsal web sitesi , Blog, E-Ticaret, Mikrosite ve Sosyal Medya Kampanyası oldu.

Altın Örümcek en prestijli ödüller içerisinde yer alıyor

DorukNet Pazarlama Müdürü Aslı Cem Avcılar Altın Örümcek Web Ödülleri’nin 10 yıl içinde Türkiye’nin en prestijli yarışmalarından biri haline geldiğini söyledi. Avcılar, yeni ekonominin bir göstergesi olarak kabul edilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nin teknoloji, yaratıcılık ve pazarlamanın buluştuğu sektörler üstü bir yarışma olduğunu belirtti.

Altın Örümcek’te sıra bağımsız jüride

10. Altın Örümcek Web Ödülleri’ne yapılan başvurular toplam beş değerlendirme kriteri baz alınarak bağımsız jüri üyeleri tarafından değerlendiriliyor. Medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyeleri adayları ön eleme, grup elemeleri ve final elemelerinde üç aşamalı olarak eleyecekler. 09 Ocak’ta ön eleme ile başlayan jüri değerlendirme süreci 30 Mart’ta final değerlendirmeleri ile son bulacak.

Final değerlendirmeleri sonucunda jürinin oyları ile  belirlenmiş olan ödül sahipleri Haziran ayında düzenlenecek olan ödül gecesinde  açıklanacak.

TEKLİF AL
Logo Tasarımı

LOGO SİPARİŞİ

Profesyonel bir yaklaşım ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Fiyat Teklifi Al
armut.com-işbirliğiyle...
***** Welajans Veli B. İstanbul Çekmeköy Web Site Yaptırma - Armut işbirliği
WEB SİTESİ İSTİYORUM
Web Site Yaptırma

HEMEN SİPARİŞ VER

Kaliteli çözüm ortaklığı için hemen sipariş verebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al
armut.com-işbirliğiyle ...